Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya nın gücü artık engellenemez bir boyuta geldi bu kesin. Peki milyonlarca insanın kullandığı bu sosyal ağlardan şirketiniz ne derecede faydalanabiliyor ?
 
Şirketinizin Sektörünüze göre ilgili olması gereken Sosyal Medya ağlarını sizler için yönetiyor , ve bu etkin ağlarda en iyi şekilde var olmasını sağlamak için aşağıdaki hizmetleri sunuyoruz...
 
Bloglar
Ücretsiz olarak hazırlanan bir çok blog bulunmakta ve bu bloglara yazılan yazılar viral bir şekilde paylaşılmaktadır. İlk olarak sosyal medyamızın zenginleşmesi ve tanıtımımız için bloglarınızı aktif hale getiriyor , makalelerle besleyerek ve bu makaleleri diğer sosyal araçlarımızla paylaşarak , marka değerlerimizin artışını sağlıyoruz..  Ayrıca sitemizde yayımlanan güncel bilgileri de bu bloglarda paylaşıyoruz.
 
Facebook
Facebook sayfanızı şirket konseptinize göre hazırlıyor, Facebook sayfanızın ikonu sitenizde yayımlıyor, siteniz üzerinden bu beğeni ve arkadaş artışı sağlıyoruz. Facebook hesaplarımız sürekli güncel haberler ve yapılanlarla destekleyerek marka değerinizin artışını sağlıyoruz.
 
Twitter
Twitter hesabınızı şirket konseptinize göre hazırlıyor , Twitter hesabınızın ikonu sitenizde  yayımlıyor , sektördeki  ve diğer takipçi sayısı legal yöntemlerle arttırıp , hesaplarımız sürekli güncel haberler ve yapılanlarla destekliyoruz. Ayrıca sitenizde yayımlanan güncel bilgileri de twitter hesabımızdan paylaşıp etkin bir kullanım sağlıyoruz.
 
Google Plus
Yeni Google plus sayfanızı da şirket konseptinize göre hazırlıyor, tüm sosyal medya, siteniz üzerinden tanıtımla yeni kişi ve çevrelere ekleyip, tüm medya öğelerinizi burada da paylaşıyoruz. Sarmal bir paylaşım döngüsüne Google Plus ı da dahil ediyoruz.
 
Pinterest , Linkedin , Xing , FriendFeed,  Delicious , Tumblr , Flickr ve Instagram
Gerekirse bu sosyal medya araçlarının da etkin kullanımı sağlayarak , yaptığımız paylaşımlarla şirket ve marka değerimizi buralardan da arttırıyoruz.